Кольори в інтер'єрі
2017-07-19

Колір має вплив на наші відчуття і настрій. В інтер'єрі це ментальні та емоційні ефекти. Тому спершу треба визначитись який тип відчуттів і настрою Ви хочете досягнути в конкретному приміщенні.

read more
Цікаві факти про квартири-студії
2016-07-04

Давайте розберемось як і коли виникло поняття квартири-студії і як трактують її сьогодні в світі. Поняття квартири-студії виникло в США в 1920 роках як бюджетна однокімнатна квартира яка повністю функціонує як житло.

read more
Вітальня в класичному стилі
2016-07-04

Це приміщення, в якому зароджується стиль Вашого будинку чи квартири. Тому дизайну інтер’єру вітальні приділяють найбільше уваги. Вона демонструє витонченість смаку та підкреслює високий рівень життя господаря.

read more
Принцип функціонального зонування
2014-06-11

В основі планувального та просторового рішення інтер'єру квартири лежить принцип його функціонального зонування. Багатофункціональність приміщень, викликана динамікою сім'ї та зміною потреб, зумовила необхідність гнучкості та варіантності структурних елементів квартири. У зв'язку з цим з'явилися нові прийоми формування інтер'єру.

read more
Створення гармонійної єдності
2014-06-11

Створення гармонійної єдності досягається художніми засобами. Це забезпечення єдності стилю, архітектури та наповнення інтер'єру предметами, об'єднання окремих складових інтер'єру через тему як художній засіб створення його образу, масштаб і масштабність як засіб виразності та умова єдності інтер'єру.

read more
10 трендів дизайну інтер’єру Заходу
2014-06-11

Новий або ж оновлений дім може стати для Вас новим життєвим стартом, важливо щоб дім мав сучасний красивий вигляд. Для цього потрібно кілька простих змін які вдихнуть життя в буденний простір.  Усі цьогорічні тренди дизайну інтер’єру  покликані  створити  драматичний  вплив через простоту , тому що вигляд інтер’єру  стає  одночасно більш  сміливий  та  затишним ніж раніше.

read more