10 трендів дизайну інтер’єру Заходу

Новий або ж оновлений дім може стати для Вас новим життєвим стартом, важливо щоб дім мав сучасний красивий вигляд. Для цього потрібно кілька простих змін які вдихнуть життя в буденний простір.  Усі цьогорічні тренди дизайну інтер’єру  покликані  створити  драматичний  вплив через простоту , тому що вигляд інтер’єру  стає  одночасно більш  сміливий  та  затишним ніж раніше.

У цій статті обережно вибрані 10 найбільш  видатних  трендів , які Ви можете випробувати. Ці тренди  випробуванані досвідом,   не беруть участі в  гонитві за модою ,  не мають надмірностей та перебільшень.

 

  1. Насичені  відтінки

Залиште сірий, бежевий,  строгі тони та  дзеркальні поверхні на задньому фоні, використайте глибокі насичені відтінки  як морський та сливовий.  Фактично морський колір прийнято вважати новим нейтральним кольором через його здатність поєднуватись з іншими кольорами та стилями. Якщо використання насичених кольорів на стіні лякає Вас, почніть з маленької  частини фурнітури наприклад  диван або секції м’яких меблів  як фокусної точки і працюйте відштовхуючись від неї.

                     

 

  1. Дорогі тканини

Залиште позаду прості котонові та лляні  тканини, оберіть розкішний вельвет , замш  і навіть рубчастий вельвет .  Ці тканини є достатньо міцними , і чудово підходять до актуальних сьогодні  насичених кольорових схем.

      

 

  1. Сучасність бере верх над класичними візерунками

Квіткові візерунки є і завжди будуть – тільки не квіткові мотиви  бабусиних тканин. Красивий дім вимагає сміливих рішень – міксованих візерунків для модернізації загального вигляду інтер'єру.

               

 

 

 4. Високий стиль за низькою ціною

Модні тренди  дизайну ніколи не були більш дотупними, дякуючи інноваціям у сфері продажу в тому числі співпрацю з відомими дизайнерами . А також можливістю дизайнерів продавати свої твори в відповідних магазинах та інтернеті.

                         

 

5. Прощайтесь зі словом "ПАСУЄ"

Тепер Ви маєте  великі можливості та володієте новими знаннями трендів дизайну інтер'єру. Ми усі знаємо що гармонійно підібрані кольори не повинні "пасувати" тобто бути похожими між собою чи одинаковими, те ж відноситься до  візерунків оздоблення. Не бійтесь добавляти різних кольорів, текстур та оздоблень у Ваше приміщення. Ви будете здивовані як далеко Ви можете вийти за рамки і зберегти при цьому звяканий гармонійний вигляд.

                 

 

6. Вийдіть за рамки стилю

Впевнене використання сміливих трендів та підбору меблів означає ширшу інтерпретацію стилю дизайну. Не має потреби обмежувати стиль фіксованими категоріями як  «класичний» , «сільський», «індусріальний» чи «кантрі».  Сучасна домівка повинна репрезентувати еклектичне відображення стилістичних впливів.

      

 7. Аксесуари , що мають для Вас значення

Краще менше але краще коли мова йде про декорування речей у домі. Не використовуйте вульгарні та позбавлені сенсу  речі. Виберіть об’єкти , твори мистецтва та фото персонального значення для того щоб   ваша  декоративна колекція не вийшла з-під контролю .

                     

8.Твори скульптури

Покиньте «прінти» в рамках і зробіть свою особливу  мистецьку колекцію для Вашого дому. Скульптурне оздоблення додасть розмірність та вишуканість Вашим стінам. Діапазон матеріалів та текстур  як войлок , коріння, кераміка і навіть макраме створить унікальну фокусну точку і тему для розмови.                                                                             

                     

 

9. Природні елементи

Природні елементи  включені не лише у оздобленні стін, але й в тканинах та  м’якій фурнітурі. Шкіра корови, вівці , зебри – є великим відкриттям у сфері текстилю через своє різнобарв’я , візерунок та можливості використання.

 

10. Світло-тоноване дерево

Багато років темна деревина як червоне дерево, горіх та венге домінували у магазинах дерев’яних виробів. Тепер карамельні та медові відтінки стають центром уваги. Ніжніший вигляд поєднується з будь-яким стилем дизайну і допомає уникнути сприйняття  важкості та хаосу в меблюваані.