СТАТТІ

Кольори в інтер'єрі

23-03-2018

Колір має вплив на наші відчуття і настрій. В інтер'єрі це ментальні та емоційні ефекти. Тому спершу треба визначитись який тип відчуттів і настрою Ви хочете досягнути в конкретному приміщенні.

читати більше


Цікаві факти про квартири-студії

23-03-2018

Давайте розберемось як і коли виникло поняття квартири-студії і як трактують її сьогодні в світі. Поняття квартири-студії виникло в США в 1920 роках як бюджетна однокімнатна квартира яка повністю функціонує як житло. Цей вид квартири поєднує в одному приміщенні вітальню, кухню і спальню.

читати більше


Вітальня в класичному стилі

23-03-2018

Вітальня та кухня це приміщення в яких зароджується стиль всього житла, це головні кімнати в квартирі чи будинку. У вітальні ми проводимо вечори з сім’єю, зустрічаємо друзів, відмічаємо веселі свята. Вітальня це кімната для розваги дорослих і гостей. Тому дизайну інтер’єру вітальні приділяють найбільше уваги. Вітальня повинна бути просторою , добре оформленою, мати стиль та збалансовану кольорову гаму.

читати більше


Створення гармонійної єдності

23-03-2018

Створення гармонійної єдності досягається художніми засобами. Це забезпечення єдності стилю, архітектури та наповнення інтер'єру предметами, об'єднання окремих складових інтер'єру через тему як художній засіб створення його образу, масштаб і масштабність як засіб виразності та умова єдності інтер'єру. Розкриття змісту, художня виразність інтер'єру, організація простору значною мірою можуть бути досягнуті в результаті синтезу архітектури, живопису, скульптури. Для досягнення єдності інтер'єру в загальному задумі його повинні бути враховані психофізіологічні вимоги сприйняття кольору і колірні гармонії, функціональні вимоги до освітлення і художні завдання, які вирішуються за його допомогою.

читати більше